Zostań Ekozwycięzcą

Spis treści

Dlaczego warto wziąć udział w akcji Viessmann „Pakiet potrójnych korzyści – ekooszczędni”? Po pierwsze, to inwestycja w bezpieczeństwo. Viessmann to lider produkcji systemów grzewczych i chłodniczych na najwyższym poziomie technologicznym. Urządzenia Viessmann to również inwestycja w ekologię – pompa ciepła jest urządzeniem w pełni ekologicznym, a oczyszczacz powietrza pozwoli domownikom oddychać czystym powietrzem wolnym od alergenów, bakterii i wszelkich zanieczyszczeń. Po trzecie, to inwestycja w pełni ekonomiczna – pompy ciepła, wykazują ekonomiczną wyższość nad systemami kotłów gazowych czy olejowych. Urządzenia Viessmann to najwyższa jakość i efektywność pracy w dobrej cenie. Dodatkowo, system oparty na pompie ciepła oraz oczyszczaczu powietrza można uzupełnić o panele fotowoltaiczne, które pozwolą inwestorowi całkowicie uniezależnić się energetycznie.

W sporcie lubię ryzyko i szybkie decyzje, w życiu prywatnym nie daję się ponieść emocjom. Stawiam na bezpieczeństwo, ekologię i ekonomię od Viessmann. Jestem Ekozwycięzcą! A Ty?” /Tai Woffinden

super babka logo białe

Wyjątkowe miejsce. Źródło informacji dla kobiet. Podpowiadamy, jak stworzyć wymarzony dom zgodnie z ekologicznymi rozwiązaniami.