Poleć Program „EKOSYSTEM Twojego domu” swojej przyjaciółce i otrzymaj PREZENT!

Poleć Program „EKOSYSTEM Twojego domu”
Spis treści

Poleć Program „EKOSYSTEM Twojego domu”. Dlaczego jeszcze warto polecać by przystąpić do Programu „EKOSYSTEM Twojego domu”?

Poleć Program „EKOSYSTEM Twojego domu

Program, umożliwia zakup kompleksowych systemów grzewczych do domów jednorodzinnych. Dodatkowo, każdy Klient, w pakiecie otrzyma również montaż i uruchomienie urządzenia przez doświadczonych specjalistów Viessmann, automatyczne wydłużenie gwarancji do 5 lat oraz dodatkowy osprzęt w przypadku wybranych zestawów – wszystko GRATIS!

Sprawdź szczegóły Programu na stronie:

REGULAMIN PROMOCJI

Promocja trwa od dnia ….. do odwołania.

a) Nowy Uczestnik programu powinien powołać się na osobę, która poleciła mu skorzystanie z Programu podając imię, nazwisko oraz numer telefonu lub adres e-mail polecającego.

b) Klient Viessmann polecając uczestnictwo w Programie swojemu znajomemu otrzymuje w prezencie roczny zapas soli do stacji uzdatniania wody firmy ……. na następujących zasadach: prezent przysługuje polecającemu w momencie, kiedy znajomy z jego polecenia przystąpi do Programu, skorzysta z promocji i powoła się na jego dane. Klient zostanie wówczas poinformowany mailowo lub telefonicznie o możliwości odbioru prezentu. Nagrodę należy odebrać w ciągu ….. miesięcy od daty otrzymania informacji o jej przyznaniu.

c) Klient może polecić udział w Programie dowolnej liczbie swoich znajomych i odebrać adekwatną liczbę nagród. Nagroda nie podlega wymianie na jej równowartość pieniężną.

Poleć Program „EKOSYSTEM Twojego domu”

 

super babka logo białe

Wyjątkowe miejsce. Źródło informacji dla kobiet. Podpowiadamy, jak stworzyć wymarzony dom zgodnie z ekologicznymi rozwiązaniami.