Viessmann sponsorem Rodzinnych Turnusów Psychoonkologicznych UNICORN FAMILY CAMP

Spis treści

Firma Viessmann została partnerem i sponsorem Rodzinnych Turnusów Psychoonkologicznych UNICORN FAMILY CAMP organizowanych przez Centrum Psychoonkologii UNICORN z siedzibą w Krakowie. Rodzinne Turnusy Psychoonkologiczne to wczasy skierowane do pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin.


Firma Viessmann od lat czynnie wspiera Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie. W tym roku marka zaangażowała się w sponsoring letnich rodzinnych turnusów UNICORN FAMILY CAMP. Rodzinne Turnusy Psychoonkologiczne organizowane przez UNICORN to wczasy skierowane do rodzin, które borykają się z problemem choroby onkologicznej. Skierowane są zarówno do dorosłych, jak i dzieci. W zgodzie z naturą, w nurcie ekologicznym i w atmosferze zabawy, dzieci będą mogły pozwolić sobie na beztroską zabawę, a rodzice znajdą dla siebie moment wytchnienia i refleksji.

Rodzinom podczas wypoczynku będzie towarzyszyła grupa przyjaciół – psychoonkologów, pedagogów, instruktorów różnych metod terapeutycznych – udzielających wsparcia, tak potrzebnego w procesie mierzenia się z emocjami, budowania odwagi i wiary w powrót do zdrowia i dobrego życia. Podczas każdego turnusu przewidziano: zajęcia z psychologami, zajęcia ruchowe, zajęcia dotyczące odżywiania i diety, zajęcia artystyczne, muzyczne, kulturalne oraz wycieczki – w tym zwiedzanie Krakowa.

Turnusy Psychoonkologiczne UNICORN FAMILY CAMP odbędą się w Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie, ul. Zielony Dół 4. Skierowane są do osób z całej Polski i do rodzin w dowolnym składzie: rodzice; rodzice oraz dziecko; rodzice oraz dzieci; dzieci.


Terminy turnusów to:
• 25 do 30 czerwca 2022 r. – turnus dla rodzin, w których choruje dziecko
• 1 do 6 lipca 2022 r. – turnus dla rodzin, w których choruje rodzic


Centrum Psychoonkologii UNICORN to ośrodek pomocy i wsparcia psychologicznego dla pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Ośrodek prowadzi działalność w obszarze edukacji oraz rehabilitacji ze szczególną troską o poprawę komfortu emocjonalnego pacjenta.

super babka logo białe

Wyjątkowe miejsce. Źródło informacji dla kobiet. Podpowiadamy, jak stworzyć wymarzony dom zgodnie z ekologicznymi rozwiązaniami.