W kobietach siła! Portal Superbabka.pl partnerem Forum Kobiet

forum kobiet
Spis treści

Forum Kobiet, jak co roku, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęło do Centrum Kongresowego w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu przeszło 650 osób! W programie znalazły się m.in. wykłady o zasadach savoir-vivre’u w komunikacji, właściwych wyborach w zagonionym świecie oraz panele dyskusyjne na temat zdrowia i nowych technologii. Gości specjalnymi spotkania byli m.in.: Beata Tadla, Paweł Deląg, Szymon Hołownia, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Dodatkowo uczestniczki mogły wziąć udział w dyskusji poświęconej zanieczyszczeniu powietrza i niskiej emisji. Kamila Bartosik, moderator i pomysłodawca panelu „Smog cichy zabójca?” zapytała gości o to, jak walczyć ze smogiem, czy należy się obawiać smogu i skąd się on właściwie bierze. Znany aktor, gość Forum, Paweł Deląg przedstawił też krótkometrażowy film wspierający akcję walki ze smogiem i zapowiedział, że to nie ostatnia jego inicjatywa tego typu.

W programie Forum znalazły się wykłady na temat zdrowego żywienia, pielęgnacji, chirurgii plastycznej oraz zdrowego uśmiechu. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii Forum, uczestnicy mogli spotkać się towarzysko na AfterParty oraz w strefie Chillout portalu Superbabka.pl.

Korzystając z okazji, dziękujemy odwiedzającym za wsparcie i wiele miłych słów i już dziś zapraszamy na kolejne Forum Kobiet tym razem organizowane przez Fundację Świadomi Klimatu w Poznaniu we wrześniu br. Do zobaczenia !

—-

Wrocławskie Forum Kobiet to największe wydarzenie dla kobiet na Dolnym Śląsku. Celem wydarzenia jest skuteczna promocja aktywności zawodowej i społecznej wśród kobiet, przy jednoczesnej promocji profilaktyki zdrowia i zdrowego trybu życia.

W kobietach siła! Portal Superbabka.pl partnerem Forum Kobiet

super babka logo białe

Wyjątkowe miejsce. Źródło informacji dla kobiet. Podpowiadamy, jak stworzyć wymarzony dom zgodnie z ekologicznymi rozwiązaniami.