W kobietach siła! Portal Superbabka.pl partnerem Forum Kobiet
Centrum kobiecości

W kobietach siła! Portal Superbabka.pl partnerem Forum Kobiet

19 czerwca br. aktywne kobiety z całej Polski spotkały się podczas VI edycji Wrocławskiego Forum Kobiet. Spotkanie obyło się pod hasłem „Ekologiczna kobieta w cyfrowym świecie”. Wydarzeniu patronował portal Superbabka.pl oraz firma Viessmann.

Forum Kobiet, jak co roku, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęło do Centrum Kongresowego w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu przeszło 650 osób! W programie znalazły się m.in. wykłady o zasadach savoir-vivre’u w komunikacji, właściwych wyborach w zagonionym świecie oraz panele dyskusyjne na temat zdrowia i nowych technologii. Gości specjalnymi spotkania byli m.in.: Beata Tadla, Paweł Deląg, Szymon Hołownia, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Dodatkowo uczestniczki mogły wziąć udział w dyskusji poświęconej zanieczyszczeniu powietrza i niskiej emisji. Kamila Bartosik, moderator i pomysłodawca panelu „Smog cichy zabójca?” zapytała gości o to, jak walczyć ze smogiem, czy należy się obawiać smogu i skąd się on właściwie bierze. Znany aktor, gość Forum, Paweł Deląg przedstawił też krótkometrażowy film wspierający akcję walki ze smogiem i zapowiedział, że to nie ostatnia jego inicjatywa tego typu.

W programie Forum znalazły się wykłady na temat zdrowego żywienia, pielęgnacji, chirurgii plastycznej oraz zdrowego uśmiechu. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii Forum, uczestnicy mogli spotkać się towarzysko na AfterParty oraz w strefie Chillout portalu Superbabka.pl.

Korzystając z okazji, dziękujemy odwiedzającym za wsparcie i wiele miłych słów i już dziś zapraszamy na kolejne Forum Kobiet tym razem organizowane przez Fundację Świadomi Klimatu w Poznaniu we wrześniu br. Do zobaczenia !

—-

Wrocławskie Forum Kobiet to największe wydarzenie dla kobiet na Dolnym Śląsku. Celem wydarzenia jest skuteczna promocja aktywności zawodowej i społecznej wśród kobiet, przy jednoczesnej promocji profilaktyki zdrowia i zdrowego trybu życia.

W kobietach siła! Portal Superbabka.pl partnerem Forum Kobiet

Może Cię również zainteresować

Wigilijne menu

Wigilijne menu

Weronika Nowakowska kończy karierę sportową

Szczęśliwą się bywa. Barbara Stuhr

Superbabka rules

Superbabka rules

jak przygotować się do świąt?

Jak przygotować się do świąt i nie zwariować?

Sylwetka wakacyjna. Skuteczny plan treningowy

świąteczna stylizacja

Poszukaj idealnej stylizacji świątecznej we własnej szafie

dbałość o skórę włosy

Innowacja w dbałości o skórę, włosy i paznokcie prosto z Zachodu – Kwas Hialuronowy do picia.

Konkurs „Co wywołuje Twój uśmiech o poranku?”

Konkurs „Co wywołuje Twój uśmiech o poranku?”

Sesja świąteczna

Sesja świąteczna inna niż wszystkie

Trend jesieni- OVERSIZE

Sylwetka malarki Tamary Łempickiej

akcenty marki Apart

Modowe akcenty marki Apart pod choinką

smog

Jak smog wpływa na włosy?