W kobietach siła! Portal Superbabka.pl partnerem Forum Kobiet
Centrum kobiecości

W kobietach siła! Portal Superbabka.pl partnerem Forum Kobiet

19 czerwca br. aktywne kobiety z całej Polski spotkały się podczas VI edycji Wrocławskiego Forum Kobiet. Spotkanie obyło się pod hasłem „Ekologiczna kobieta w cyfrowym świecie”. Wydarzeniu patronował portal Superbabka.pl oraz firma Viessmann.

Forum, jak co roku, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęło do Centrum Kongresowego w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu przeszło 650 osób! W programie znalazły się m.in. wykłady o zasadach savoir-vivre’u w komunikacji, właściwych wyborach w zagonionym świecie oraz panele dyskusyjne na temat zdrowia i nowych technologii. Gości specjalnymi spotkania byli m.in.: Beata Tadla, Paweł Deląg, Szymon Hołownia, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Dodatkowo uczestniczki mogły wziąć udział w dyskusji poświęconej zanieczyszczeniu powietrza i niskiej emisji. Kamila Bartosik, moderator i pomysłodawca panelu „Smog cichy zabójca?” zapytała gości o to, jak walczyć ze smogiem, czy należy się obawiać smogu i skąd się on właściwie bierze. Znany aktor, gość Forum, Paweł Deląg przedstawił też krótkometrażowy film wspierający akcję walki ze smogiem i zapowiedział, że to nie ostatnia jego inicjatywa tego typu.

W programie Forum znalazły się wykłady na temat zdrowego żywienia, pielęgnacji, chirurgii plastycznej oraz zdrowego uśmiechu. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii Forum, uczestnicy mogli spotkać się towarzysko na AfterParty oraz w strefie Chillout portalu Superbabka.pl.

Korzystając z okazji, dziękujemy odwiedzającym za wsparcie i wiele miłych słów i już dziś zapraszamy na kolejne Forum Kobiet tym razem organizowane przez Fundację Świadomi Klimatu w Poznaniu we wrześniu br. Do zobaczenia !

—-

Wrocławskie Forum Kobiet to największe wydarzenie dla kobiet na Dolnym Śląsku. Celem wydarzenia jest skuteczna promocja aktywności zawodowej i społecznej wśród kobiet, przy jednoczesnej promocji profilaktyki zdrowia i zdrowego trybu życia.

Może Cię również zainteresować

Sesja świąteczna inna niż wszystkie

Sylwetka malarki Tamary Łempickiej

Jak przygotować się do świąt i nie zwariować?

Konkurs „Co wywołuje Twój uśmiech o poranku?”

Weronika Nowakowska kończy karierę sportową

Poszukaj idealnej stylizacji świątecznej we własnej szafie

Szczęśliwą się bywa. Barbara Stuhr

Superbabka rules

Innowacja w dbałości o skórę, włosy i paznokcie prosto z Zachodu – Kwas Hialuronowy do picia.

Jak smog wpływa na włosy?

Wigilijne menu

Sylwetka wakacyjna. Skuteczny plan treningowy

Modowe akcenty marki Apart pod choinką

Trend jesieni- OVERSIZE