Warszawskie Forum Kobiet Mój Zdrowy Dom
Eko Dom

Warszawskie Forum Kobiet Mój Zdrowy Dom

Forum Kobiet to spotkanie dedykowane świadomym kobietom, ceniącym sobie nieustanny rozwój, dla których dom i rodzina stanowią wartość nadrzędną. Organizatorzy tegorocznej edycji, odbywającej się pod hasłem „Mój zdrowy dom”, zwracają się również do kobiet, które, jak wynika z badań – czują się odpowiedzialne za swoja rodzinę i coraz częściej dokonują wyborów, dotyczących kwestii tradycyjnie zarezerwowanych dla mężczyzn.
Prawdziwy dom to jednak nie tylko proste ściany z dobrych materiałów i solidne wykończenie, to również szczęśliwi i zdrowi domownicy!

Zapraszamy na II Forum Kobiet!

Niebawem, bo 26 września odbędzie się II Forum Kobiet – spotkanie dedykowane świadomym kobietom, ceniącym sobie nieustanny rozwój, dla których dom i rodzina stanowią wartość nadrzędną. Organizatorzy tegorocznej edycji, odbywającej się pod hasłem „Mój zdrowy dom”, zwracają się również do kobiet, które, jak wynika z badań – czują się odpowiedzialne za swoja rodzinę i coraz częściej dokonują wyborów, dotyczących kwestii tradycyjnie zarezerwowanych dla mężczyzn. Dziś to głównie kobiety podejmują decyzje zakupowe i wybierają technologie do domu – dbając równocześnie o estetykę urządzeń. Interesują się również kwestiami technicznymi, nie obce im remonty i drobne naprawy w domu.

Prawdziwy dom to jednak nie tylko proste ściany z dobrych materiałów i solidne wykończenie, to również szczęśliwi i zdrowi domownicy. Tegoroczne Forum otworzy spotkanie na temat smogu – problemu, który dotyczy całej Polski i nie tylko. Zaproszeni na spotkanie goście poruszą tematy promocji, profilaktyki zdrowia i zdrowego trybu życia.

Smog zabija. Jak z nim walczyć?

Gościem specjalnym drugiej edycji Forum Kobiet będzie Grażyna Wolszczak, – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, promotorka zdrowego trybu życia. Kobieta, która w zeszłym roku wygrała głośną sprawę ze skarbem państwa za niewystarczającą walkę ze smogiem. Był to wyrok przełomowy w skali Polski.

Podczas spotkania prelegenci, eksperci różnych dziedzin, poruszą następujęce tematy:

  • Grzyby, pleśń w domu a zdrowie jego domowników
  • Powietrze – dlaczego tak ważna jest jego jakość?
  • Jak walczyć ze smogiem?
  • Odpowiednia wentylacja i wpływ światła dziennego na zdrowie domowników

Forum Kobiet pod hasłem „Mój Zdrowy Dom” to wydarzenie otwierające pola do dyskusji na tematy dotyczące zdrowia i umożliwiające uzyskanie niezbędnej wiedzy na temat tworzenia funkcjonalnego i bezpiecznego domu. Nie zabraknie również strefy chillout – a w niej pysznej kawy i przekąsek.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które zostało przygotowane przez Kobiety i dla Kobiet. Forum poprowadzi Grażyna Torbicka. By wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się na stronie https://www.mojzdrowydom.org (od 1 września). Ilość miejsc jest ograniczona.

Druga edycja Forum Kobiet odbędzie się 26 września 2019 r. w Małej Warszawie przy ulicy Otwockiej 14. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: https://www.mojzdrowydom.org

Może Cię również zainteresować

Co daje miękka woda w łazience

Jak pozbyć się zacieków na łazienkowej armaturze i ceramice?

Pierwsze Forum Kobiet świadomych już za nami

Jak wybrać oczyszczacz powietrza do domu?

Forum Świadomych Kobiet

ŚMIECI – I CO DALEJ?

Designerskie kotły kondensacyjne – innowacyjne ogrzewanie domu

Energia elektryczna za darmo? Jak pozyskać.

Jak działają domowe stacje uzdatniające wodę?

Jak obniżyć rachunki za prąd

Eko produkty do sprzątania

Powietrzne pompy ciepła split

Z czego zbudować dom energooszczędny

Przeciwsmogowe zabezpieczenie okien

Jakie farby do wnętrz są bezpieczne dla zdrowia?