Warszawskie Forum Kobiet Mój Zdrowy Dom
Eko Dom

Warszawskie Forum Kobiet Mój Zdrowy Dom

Forum Kobiet to spotkanie dedykowane świadomym kobietom, ceniącym sobie nieustanny rozwój, dla których dom i rodzina stanowią wartość nadrzędną. Organizatorzy tegorocznej edycji, odbywającej się pod hasłem „Mój zdrowy dom”, zwracają się również do kobiet, które, jak wynika z badań – czują się odpowiedzialne za swoja rodzinę i coraz częściej dokonują wyborów, dotyczących kwestii tradycyjnie zarezerwowanych dla mężczyzn.
Prawdziwy dom to jednak nie tylko proste ściany z dobrych materiałów i solidne wykończenie, to również szczęśliwi i zdrowi domownicy!

Zapraszamy na II Forum Kobiet!

Niebawem, bo 26 września odbędzie się II Forum Kobiet – spotkanie dedykowane świadomym kobietom, ceniącym sobie nieustanny rozwój, dla których dom i rodzina stanowią wartość nadrzędną. Organizatorzy tegorocznej edycji, odbywającej się pod hasłem „Mój zdrowy dom”, zwracają się również do kobiet, które, jak wynika z badań – czują się odpowiedzialne za swoja rodzinę i coraz częściej dokonują wyborów, dotyczących kwestii tradycyjnie zarezerwowanych dla mężczyzn. Dziś to głównie kobiety podejmują decyzje zakupowe i wybierają technologie do domu – dbając równocześnie o estetykę urządzeń. Interesują się również kwestiami technicznymi, nie obce im remonty i drobne naprawy w domu.

Prawdziwy dom to jednak nie tylko proste ściany z dobrych materiałów i solidne wykończenie, to również szczęśliwi i zdrowi domownicy. Tegoroczne Forum otworzy spotkanie na temat smogu – problemu, który dotyczy całej Polski i nie tylko. Zaproszeni na spotkanie goście poruszą tematy promocji, profilaktyki zdrowia i zdrowego trybu życia.

Smog zabija. Jak z nim walczyć?

Gościem specjalnym drugiej edycji Forum Kobiet będzie Grażyna Wolszczak, – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, promotorka zdrowego trybu życia. Kobieta, która w zeszłym roku wygrała głośną sprawę ze skarbem państwa za niewystarczającą walkę ze smogiem. Był to wyrok przełomowy w skali Polski.

Podczas spotkania prelegenci, eksperci różnych dziedzin, poruszą następujęce tematy:

  • Grzyby, pleśń w domu a zdrowie jego domowników
  • Powietrze – dlaczego tak ważna jest jego jakość?
  • Jak walczyć ze smogiem?
  • Odpowiednia wentylacja i wpływ światła dziennego na zdrowie domowników

Forum Kobiet pod hasłem „Mój Zdrowy Dom” to wydarzenie otwierające pola do dyskusji na tematy dotyczące zdrowia i umożliwiające uzyskanie niezbędnej wiedzy na temat tworzenia funkcjonalnego i bezpiecznego domu. Nie zabraknie również strefy chillout – a w niej pysznej kawy i przekąsek.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które zostało przygotowane przez Kobiety i dla Kobiet. Forum poprowadzi Grażyna Torbicka. By wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się na stronie https://www.mojzdrowydom.org (od 1 września). Ilość miejsc jest ograniczona.

Druga edycja Forum Kobiet odbędzie się 26 września 2019 r. w Małej Warszawie przy ulicy Otwockiej 14. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: https://www.mojzdrowydom.org

Może Cię również zainteresować

Forum Świadomych Kobiet

Z czego zbudować dom energooszczędny

Eko produkty do sprzątania

Powietrzne pompy ciepła split

Przeciwsmogowe zabezpieczenie okien

Pierwsze Forum Kobiet świadomych już za nami

Energia elektryczna za darmo? Jak pozyskać.

Co daje miękka woda w łazience

Jakie farby do wnętrz są bezpieczne dla zdrowia?

Jak pozbyć się zacieków na łazienkowej armaturze i ceramice?

Jak obniżyć rachunki za prąd