W kobietach siła! Portal Superbabka.pl partnerem Forum Kobiet
Centrum kobiecości

W kobietach siła! Portal Superbabka.pl partnerem Forum Kobiet

19 czerwca br. aktywne kobiety z całej Polski spotkały się podczas VI edycji Wrocławskiego Forum Kobiet. Spotkanie obyło się pod hasłem „Ekologiczna kobieta w cyfrowym świecie”. Wydarzeniu patronował portal Superbabka.pl oraz firma Viessmann.

Forum, jak co roku, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęło do Centrum Kongresowego w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu przeszło 650 osób! W programie znalazły się m.in. wykłady o zasadach savoir-vivre’u w komunikacji, właściwych wyborach w zagonionym świecie oraz panele dyskusyjne na temat zdrowia i nowych technologii. Gości specjalnymi spotkania byli m.in.: Beata Tadla, Paweł Deląg, Szymon Hołownia, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Dodatkowo uczestniczki mogły wziąć udział w dyskusji poświęconej zanieczyszczeniu powietrza i niskiej emisji. Kamila Bartosik, moderator i pomysłodawca panelu „Smog cichy zabójca?” zapytała gości o to, jak walczyć ze smogiem, czy należy się obawiać smogu i skąd się on właściwie bierze. Znany aktor, gość Forum, Paweł Deląg przedstawił też krótkometrażowy film wspierający akcję walki ze smogiem i zapowiedział, że to nie ostatnia jego inicjatywa tego typu.

W programie Forum znalazły się wykłady na temat zdrowego żywienia, pielęgnacji, chirurgii plastycznej oraz zdrowego uśmiechu. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii Forum, uczestnicy mogli spotkać się towarzysko na AfterParty oraz w strefie Chillout portalu Superbabka.pl.

Korzystając z okazji, dziękujemy odwiedzającym za wsparcie i wiele miłych słów i już dziś zapraszamy na kolejne Forum Kobiet tym razem organizowane przez Fundację Świadomi Klimatu w Poznaniu we wrześniu br. Do zobaczenia !

—-

Wrocławskie Forum Kobiet to największe wydarzenie dla kobiet na Dolnym Śląsku. Celem wydarzenia jest skuteczna promocja aktywności zawodowej i społecznej wśród kobiet, przy jednoczesnej promocji profilaktyki zdrowia i zdrowego trybu życia.

Może Cię również zainteresować

Szczęśliwą się bywa. Barbara Stuhr

Wigilijne menu

Modowe akcenty marki Apart pod choinką

Jak smog wpływa na włosy?

Weronika Nowakowska kończy karierę sportową

Innowacja w dbałości o skórę, włosy i paznokcie prosto z Zachodu – Kwas Hialuronowy do picia.

Jak przygotować się do świąt i nie zwariować?

Konkurs „Co wywołuje Twój uśmiech o poranku?”

Poszukaj idealnej stylizacji świątecznej we własnej szafie

Sylwetka malarki Tamary Łempickiej

Sesja świąteczna inna niż wszystkie

Superbabka rules